•  0850 255 5 505  
  •  info@bimepdanismanlik.com.trMESLEKİ YETERLİLİK KURUMU


Bölgesinin Myk Belgeli ilk Akredite KOBİ Danışmanlık firmasıyız.

BELGELERİMİZ


MYK Belgeli Akredite KOBİ Danışmanı tarafından kurulmuş,bünyesinde alanında uzman Myk belgeli KOBİ danışmanları bulunan danışmanlık firmasıyız.


Yeni İş kurmak isteyen GİRİŞİMCİ'lere ;


İşini geliştirmek ve büyütmek  isteyen KOBİ'lere ;


Yatırım yapmak isteyen YATIRIMCI'lara ;


Hibe & Teşvik destekleri ve hizmetlerimizden faydalanmak isteyen ÖZEL SEKTÖR,KAMU KURUMLARI,BELEDİYELER,YEREL YÖNETİMLER ve STK'lara ;

Danışmanlık hizmetleri veriyoruz.Beklentilerin ötesinde,memnuniyet odaklı,mesleki etik değerleri prensip edinmiş,yenilikçi,şeffaf,güven veren ve çözüm üreten yaklaşımlarımız 

ilke ve değerlerimiz'dir.

 
Vizyonumuz

Bilgiyi işleyerek değere ve proje dönüştürmek,hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek danışanlarımızın geleceklerini planlamak,gelişime ve değişime öncülük ederek ulusal ve uluslararası tanınan ' marka ' olmaktır.


   '' Bilgi zamanın ve geleceğin en büyük gücüdür.'' ( Mehmet Kılıç )


Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz alanda kaliteli projeler üreterek kurum ve kuruluşların rekabet gücünü artırıp,katma değeri yüksek  ürün ve hizmet geliştirmelerini destekleyerek ülke ekonomisine katkı sağlayacak danışmanlık hizmetleri yapıyoruz.
 
Kobi Danışmanı
Kobi’lerin mevcut durumunu analiz ederek sorun alanlarını tespit eden, çözüm önerileri değişim ve iyileştirme alanları  için gerekli uygulama süreçlerini geliştiren ve yürüten,yönlendirme ve tavsiyede bulunan,sunduğu hizmetin  sürdürülebilirliğini sağlayan,müşteri ilişkilerini yürüten,çalışmalarını iş sağlığı ve güvenliği,çevre koruma önlemleri  çerçevesinde sürdüren ve mesleki gelişimine ilişkin faaliyetlerde bulunan nitelikli kişidir.

Kobi Danışmanı kaynak planlaması yaparken, Kobilerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek verimliliğin artmasını, kamu kaynaklarının ve devlet desteklerinin doğru kullanılmasını amaçlayarak ülke ekonomisine katkı sağlayacak faaliyetler gerçekleştirir.

Teknoloji ve Sayanı Bakanı Sayın Mustafa Varank'dan açıklama :
KOBİ'LERE REHBER GELİYOR


KOBİ Danışmanlığı,KOBİ Rehberliği ve Teknik Danışmanlık


KOBİ REHBERİ

 a) İşletmelerin mevcut durumlarının analiz edilmesi, sorunlarının ve ihtiyaçlarının belirlenmesi.
 b) İşletmelere tavsiyelerde bulunulması ve yönlendirme yapılması.
 c) İşletmelere proje hazırlama ve yürütme süreçlerinde rehberlik edilmesi.
 ç) İşletmelerin genel yönetim, mali işler ve finans, üretim, pazarlama ve insan kaynakları konularındaki temel bilgi ve   yönlendirme ihtiyaçlarının karşılanması.
 d) Başkanlık tarafından belirlenecek rehberlik hizmetlerinin yürütülmesi ile ilgili diğer hizmetler.


TEKNİK DANIŞMAN

 a) Finansman, uluslararasılaşma, teknoloji/yenilik/dijitalleşme ve büyüme alanlarında Başkanlık tarafından belirlenen   ve  yetkilendirildikleri konularda, işletmelere danışmanlık hizmetlerinin sunulması.
 b) Başkanlık tarafından belirlenecek danışmanlık hizmetlerinin yürütülmesi ile ilgili diğer hizmetler.
 
Resmi Gazete / 5 Şubat 2019 Salı / Sayı:30677 ile KOSGEB KOBİ Danışmanı & KOBİ Rehberi  hizmeti faaliyetini  gerçekleştirmekteyiz.

 

 

 KOSGEB KOBİ REHBERLİK SİSTEMİ                                                                         

    


                 

 wp
wp
wp