•  0850 255 5 505  
  •  info@bimepdanismanlik.com.tr

  


 MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU


 Bölgesinin Myk Belgeli ilk Akredite  KOBİ Danışmanlık Firmasıyız


BELGELERİMİZ


 MYK Belgeli Akredite KOBİ Danışmanı tarafından kurulmuş, bünyesinde alanında   uzman danışman ekibi olan Akredite KOBİ Danışmanlık firmasıyız.


 * Yeni İş kurmak isteyen GİRİŞİMCİ'lere,

 * İşini geliştirmek ve büyütmek  isteyen KOBİ'lere,

 * Yatırım yapmak isteyen YATIRIMCI'lara,


 Hibe ve Teşvik destekleri ile hizmetlerimizden faydalanmak isteyen  ÖZEL   SEKTÖR,  KAMU KURUMLARI, BELEDİYELER, YEREL YÖNETİMLERE  ve   STKLARA Danışmanlık hizmetleri veriyoruz.  Beklentilerin ötesinde, memnuniyet odaklı, mesleki etik değerleri prensip edinmiş,   yenilikçi, şeffaf, güven veren ve çözüm üreten yaklaşımlarımız, 

 ilke ve  değerlerimiz 'dir.

 
  Vizyonumuz

  Bilgiyi işleyerek değere ve proje dönüştürmek, hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek   danışanlarımızın geleceğini planlamak, gelişime ve değişime öncülük ederek   ulusal ve uluslararası tanınan ' marka ' olmaktır.


  '' Bilgi zamanın ve geleceğin en büyük gücüdür.'' ( Mehmet Kılıç )


 Misyonumuz

  Hizmet verdiğimiz alanda kaliteli projeler üreterek kurum ve kuruluşların rekabet   gücünü artırıp, katma değeri yüksek  ürün ve hizmet geliştirmelerini destekleyerek   ülke ekonomisine katkı sağlayacak danışmanlık hizmetleri yapıyoruz.
 
 Kobi Danışmanı
  Kobi’lerin mevcut durumunu analiz ederek sorun alanlarını tespit eden, çözüm   önerileri değişim ve iyileştirme alanları  için gerekli uygulama süreçlerini geliştiren   ve yürüten, yönlendirme ve tavsiyede bulunan, sunduğu hizmetin   sürdürülebilirliğini sağlayan, müşteri ilişkilerini yürüten, çalışmalarını iş sağlığı ve   güvenliği, çevre koruma önlemleri  çerçevesinde sürdüren ve mesleki gelişimine   ilişkin faaliyetlerde bulunan nitelikli kişidir.

  Kobi Danışmanı kaynak planlaması yaparken, Kobilerin ihtiyaçlarını doğru tespit   ederek verimliliğin artmasını, kamu kaynaklarının ve devlet desteklerinin doğru   kullanılmasını amaçlayarak ülke ekonomisine katkı sağlayacak faaliyetler   gerçekleştirir.

 Teknoloji ve Sayanı Bakanı Sayın Mustafa Varank 'dan açıklama ;


 KOBİ'lere REHBER GELİYOR


 KOBİ Danışmanlığı, KOBİ Rehberliği , Teknik Danışmanlık


 KOBİ REHBERİ

 a) İşletmelerin mevcut durumlarının analiz edilmesi, sorunlarının ve ihtiyaçlarının   belirlenmesi.
 b) İşletmelere tavsiyelerde bulunulması ve yönlendirme yapılması.
 c) İşletmelere proje hazırlama ve yürütme süreçlerinde rehberlik edilmesi.
 ç) İşletmelerin genel yönetim, mali işler ve finans, üretim, pazarlama ve insan   kaynakları konularındaki temel bilgi ve   yönlendirme ihtiyaçlarının karşılanması.
 d) Başkanlık tarafından belirlenecek rehberlik hizmetlerinin yürütülmesi ile ilgili   diğer hizmetler.


  TEKNİK DANIŞMAN

 a) Finansman, uluslararasılaşma, teknoloji/yenilik/dijitalleşme ve büyüme         alanlarında Başkanlık tarafından belirlenen   ve  yetkilendirildikleri konularda,     işletmelere danışmanlık hizmetlerinin sunulması.
 b) Başkanlık tarafından belirlenecek danışmanlık hizmetlerinin yürütülmesi ile ilgili   diğer hizmetler.   


Resmi Gazete / 5 Şubat 2019 Salı / Sayı:30677 ile KOSGEB KOBİ Danışmanı & KOBİ Rehberi hizmeti faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz.


Detaylı Bilgi 

KOSGEB KOBİ REHBERLİK SİSTEMİ

 

 


                 

 wp
wp
wp